Strona klubowa

Aktualności

Dwa zwycięstwa

• autor: BKS2002, 2014-09-16 21:46

Po porażce w Lesznie dwa kolejne spotkania z zespołem Promyka Nowa Sucha i Jedności Żabieniec wygraliśmy. O ile w pierwszym meczu dość łatwo stwarzaliśmy okazje bramkowe i wygraliśmy 6:1, to drugie spotkanie było meczem walki. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga drużyny z Żabieńca. My w tym czasie walczyliśmy z ogromnym (szerokim) boiskiem na jakim rozgrywaliśmy mecz. Zupełnie nie mogliśmy poukładać sobie gry w obronie, mimo to prowadziliśmy do przerwy 1:3. Bramkę straciliśmy w 15 minucie meczu, gdzie przeciwnik mógł już prowadzić dużo większą liczbą goli. Na  wynik pierwszej połowy miała wpływ szybka odpowiedź po straconym golu. Tuż po rozpoczęciu  ładnym strzałem zza pola karnego popisał się Michał Śmieciński i szybkie wyrównanie podcięło skrzydła przeciwnikowi. Teraz my również zaczęliśmy stwarzać sytuacje i po szybkich kontrach, zdobyliśmy kolejne dwie bramki.W drugiej  połowie już walczyliśmy jak równy z równym i tylko mały błąd naszego bramkarza spowodował, że mecz zakończył się naszym ciężko wywalczonym zwycięstwem 2:3.