Strona klubowa

Aktualności

Naprzód Brwinów - UKS Łady 1:0

• autor: BKS2002, 2014-06-22 16:11

Po ostatnim dość wysokim zwycięstwie, również dziś liczyliśmy na wygraną z pokaźną liczbą bramek. Niestety padł tylko jeden gol, który na szczęście to my strzeliliśmy. W pierwszych minutach meczu drużyna gości mocno nas zaatakowała i zepchnęła do obrony. Przez kilka minut nie mogliśmy dłużej przytrzymać piłki w bezpiecznej odległości od naszej bramki. Dopiero w 9 minucie przechwyciliśmy piłkę w środku pola i do prostopadłego podania jako pierwszy dobiegł nasz napastnik Mikołaj Kocoń. W sytuacji sam na sam z bramkarzem strzeliła jedyną bramkę meczu. Po tym golu powoli zaczęliśmy przejmować inicjatywę w meczu i dominować na boisku. Stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji bramkowych, ale nie udało nam się zdobyć kolejnych bramek. Druga połowa to wyrównany mecz z kilkoma sytuacjami bramkowymi z jednej i drugiej strony. Bramki jednak nie padły i mecz wygraliśmy skromnie 1:0.