BKS Naprzód Brwinow - strona nieoficjalna

Naprzód Brwinów - KS Raszyn 4:1

• autor: BKS, 2014-06-15 21:11

Po dwóch meczach pod rząd na wyjeździe w końcu zagraliśmy na własnym boisku. Założenia były proste - atakujemy przeciwnika bardzo wysoko i strzelamy pierwsi bramkę. Oczywiście założenia założeniami, a to przeciwnik wyszedł z udaną kontrą i przegrywaliśmy w 8 minucie 1:0. To jakby obudziło w naszej drużynie jeszcze większą chęć strzelenia bramki. Dobre rozegranie piłki po prawej stronie, dokładne dośrodkowanie i doprowadziliśmy do wyrównania po strzale Michała Śmiecińskiego. Za chwilę kopia poprzedniej naszej akcji, dośrodkowanie, odważne zamknięcie akcji przez Bartka Jalowskiego i prowadziliśmy 2:1. W tym momencie przejęliśmy kontrolę w środku pola, przez co udawało nam się przedostawać pod pole karne przeciwnika prostopadłymi podaniami. Po jednej z takich akcji Michał Śmieciński wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzelił trzecią bramkę. Tuż przed przerwą zdobyliśmy, jak się później okazało, ostatnią bramkę meczu. Mikołaj Kocoń zauważył, wysuniętego za daleko przed bramkę bramkarz drużyny z Raszyna i ładnym strzałem przelobował golkipera gości. Druga połowa w naszym wykonaniu była równie dobra jak pierwsza, ale niestety nie padła już żadna bramka mimo kilku dogodnych sytuacji. Wynik 4:1 w pełni oddaje to co działo się na boisku. Przeciwnik walczył dzielnie, ale my zagraliśmy z większą kulturą taktyczną i odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Jedność Żabiniec-BKS
Ładowanie...

pon.

10-2018

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.