Strona klubowa

Aktualności

KS Raszyn - Naprzód Brwinów 2:3

• autor: BKS2002, 2013-10-21 10:10

Trzy tygodnie wcześniej graliśmy sparing z KS Raszyn, stąd wiedzieliśmy jak powinniśmy zagrać w meczu ligowym. Wysoko w obronie i agresywnie w odbiorze piłki, co przełożyło się automatycznie na zdobycie bramki. Dośrodkowanie z lewej strony boiska, nóżkę dołożył Michał Śmieciński i prowadziliśmy 1-0. Nie długo jednak cieszyliśmy się prowadzeniem.

Po dwóch błędach naszego bramkarza schodziliśmy na przerwę w minorowych nastrojach. Druga połowa to podobieństwo meczu, który zagraliśmy z Grodziskiem tydzień wcześniej. Tylko tym razem to my chcieliśmy doprowadzić do remisu, a potem zwycięstwa. Wykazaliśmy się determinacją, wolą walki i chęcią zwycięstwa, a co najważniejsze staraliśmy się grać "piłką". Stwarzaliśmy sobie okazje bramkowe, które wykorzystał dwa razy Michał Śmieciński i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3-2. Drużynę trzeba pochwalić za to, że nie poddała się i walczyła z przekonaniem do końcowego gwizdka sędziego.