Strona klubowa

Aktualności

Ożarowianka - Naprzód 5:2

• autor: BKS2002, 2013-10-07 10:34

Nie można myśleć poważnie o wygraniu meczu, przegrywając po 30 sekundach gry 1-0. Po rozpoczęciu gry zawodnik Ożarowianki minął naszą środkową strefę pomocy, a następnie obrony i strzałem nad naszym bramkarzem umieścił piłkę w bramce. Za kilka minut podobna akcja, bierna postawa obrońców i przegrywamy 2-0. Teraz zaczynamy dopiero grać.

Coraz częściej gościmy pod bramką rywali i oddajemy pierwszy strzał na bramkę. Jest 17 minuta meczu. Druga połowa to już zupełnie inny mecz. Od początku przeważamy w ataku i przy wyniku 3-2 dla Ożarowa coś znowu się zacina. Tracimy kolejną "szmatławą" bramkę. Cieszy jednak to, że gramy dalej coraz lepiej. Niestety to gospodarze ustalają wynik kolejną bramką, której nie powinniśmy stracić, gdybyśmy odważniej i z determinacją oraz koncentracją do końca walczyli. Czas na to żebyśmy uwierzyli we własne umiejętności i grali od początku meczu do ostatniego gwizdka sędziego, a nie tylko 20 minut.