BKS Naprzód Brwinow - strona nieoficjalna

UKS Łady - Naprzód Brwinów 1:3

• autor: BKS2002, 2013-09-22 20:33

Zwycięstwo na wyjeździe cieszy, ale gra pozostawia wiele do życzenia. Przede wszystkim za mało gramy z wykorzystaniem bocznych pomocników oraz "gubimy" założenia taktyczne w młodzieńczej fantazji. Tracimy przez to bardzo dużo sił.

Wracając do wydarzeń na boisku - przez pierwsze kilkanaście minut zupełnie nie radzimy sobie z wyprowadzeniem piłki, później jest coraz lepiej, ale to przeciwnik gra dojrzalej. Mimo tego to my prowadzimy 1-0 po dośrodkowaniu z prawej strony i strzale samobójczym zawodnika gospodarzy.
Nie cieszyliśmy się długo prowadzeniem. Po rzucie rożnym strzał na naszą bramkę i w zamieszaniu zawodnik Ład pakuje piłkę do bramki. Od tego momentu grę  obydwu drużyn można scharakteryzować jako walkę w środku pola. Po jednej z takich przepychanek piłka trafia tuż za linią środkową do Mokołaja Koconia, który  z tak dalekiej odległości, mocnym strzałem "za kołnierz" pokonuje bramkarza gospodarzy.
Druga połowa to umiejętna obrona naszej bramki z kontratakami. Po jednej z takich akcji podwyższyliśmy wynik meczu. Piłka trafiła do Huberta Więckowskiego, który z lewej stronę pola karnego podał do środka, a tam Wojtek Dudek dostawił nogę i 3-1. Koniec meczu i radosny taniec zwycięzców.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Jedność Żabiniec-BKS
Ładowanie...

pon.

12-2018

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.